آکوا استرانگ (Aquastrong)؛ شرکت ایتالیایی سازنده انواع پمپ

ایتالیا در بسیاری از حوزه‌ها و صنایع به عنوان کشوری پرچمدار شناخته می‌شود؛ ماشین‌آلات کشاورزی، صنایع قهوه، بستنی و شکلات و مهم‌تر از همه صنعت مد، تنها بخشی از مواردی هستند که کشور چکمه‌ای اتحادیه اروپا در آن‌ها حرف زیادی برای گفتن دارد.

اما کمتر کسی به فکرش خطور می‌کند که انواع پمپ تصفیه آب استخر و جکوزی، پمپ آبرسانی، پمپ کشاورزی و بوسترپمپ نیز در ایتالیا تولید و به خارج از این کشور صادر شود.
بزرگترین شرکت سازنده انواع پمپ آب و پمپ استخری در ایتالیا، آکوا استرانگ (Aquastrong) است که فعالیت خود را ابتدای دهه 90 میلادی و در شهر میلان (استان لمباردی) آغاز کرد.
محصولات آکوا استرانگ به پشتوانه سابقه طلایی ایتالیایی‌ها در زمینه کشاورزی و آبخیزداری، از بالاترین کیفیت در طراحی و ساخت برخوردار است.
کیفیت در طراحی و ساخت، کنترل و نظارت بر تولید، بازاریابی، فروش مشتری مدارانه و خدمات پس از فروش، عوامل موفقیت آکوا استرانگ هستند.پمپ های آکوا استرانگ (AQUASTRONG)

تنوع محصولات آکوا استرانگ (Aquastrong)

آکوا استرانگ بیش از 20 نوع پمپ تولید می‌کند که کاربردی‌ترین انواع پمپ در تمامی زمینه‌ها و برای مصارف مختلف به حساب می‌آیند؛
از این تعداد برخی از پرفروش‌ترین محصولات این شرکت در وبسایت هایپر استخر، با قیمت مناسب و گارانتی معتبر درج شده‌اند.
پمپ تصفیه آب استخر، پمپ آب سانتریفیوژ، پمپ سانتریفیوژ بشقابی، پمپ سیرکولاتور خطی، پمپ کف‌کش و جت پمپ جکوزی، محصولاتی هستند که با برند آکوا استرانگ در هایپر استخر به فروش می‌رسند.

همه محصولات این سازنده