اوشن تک (OCEANTEC)؛ نمونه بارز یک برند بومی و دانش بنیان!

اعتماد کردن به دانش نیروی انسانی داخل کشور، راهی‌ست که همواره جواب داده است. افرادی که فارغ از هیاهوی سیاسی و اجتماعی جامعه و با تکیه بر علم خود که حاصل مطالعه و دریافت صحیح دانش روز دنیاست، مبادرت به تولید محصولاتی می‌کنند که واردات نمونه خارجی‌شان مقادیر زیادی ارز از کشور خارج می‌کند.
یکی از مجموعه‌هایی که از سال‌ها پیش،  با روحیه بالا تصمیم به بومی سازی فناورهای روز به کار رفته در استخرها گرفته، شرکت پدیده استخر است؛ شرکتی که دفتر مرکزی آن در شهر شیراز واقع شده و علاوه بر تولید محصولات کاربردی در زمینه هوشمندسازی استخر، به آموزش از طربق نگارش مقالات، کتاب‌های متعدد و برگزاری سمینارهای آموزشی نیز پرداخته است.

هوشمند سازی استخر با اوشن تک (OCEANTEC)

برند اوشن تک (OCEANTEC) حاصل همین ذوق، تلاش و همت است. نشانی تجاری که در حال حاضر تمامی جوانب هوشمندسازی استخر و جکوزی را در نظر گرفته و حتی می‌توان گفت راه را برای دیگر شرکت‌های دانش بنیان ایرانی علاقمند به این حوزه همواره کرده است.

محصولات اوشن تک در هایپر استخر

یکی از چشم‌اندازهای اولیه هایپر استخر از بدو تأسیس، حمایت از تولیدکنندگان ایرانی بوده و هست. در راستای همین رویکرد، محصولات اوشن تک، با درج اطلاعات کامل، معرفی تولیدکننده آن‌ها، بروزرسانی قیمت برای مصرف کننده و در نهایت شرایط ویژه ارسال و تحویل، در اختیار کاربران محترم قرار گرفته است.

محصولاتی اوشن تک که در سایت هایپر استخر درج شده‌اند، شامل موارد زیر هستند:

  • انواع سیستم اتوماسیون استخر و جکوزی در چهار سری An، As، B و C
  • ماژول کنترل دور موتور
  • ماژول کارت رله خروجی
  • ماژول فیدبک
  • ماژول اندازه‌گیری المان‌های ویژه آب مثل PH و …
  • ماژول رطوبت و دما و محصولات متنوع دیگر

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات اوشن تک (OCEANTEC) با مشاوران فروش وبسایت هایپر استخر تماس بگیرید.