درباره ما

این مجموعه با بهره گیری از تجربه بی نظیر افراد مجرب در بازار تأسیسات در سال 1400 هجری شمسی گرد آمده و در همین مدت زمان کوتاه تبدیل به یکی از قطب‌های فروش آنلاین تجهیزات استخر و SPA شده است.
اطلاعات به روز و کامل، ارائه مشاوره تخصصی و درج قیمت‌های رقابتی با وجود نوسانات ارز، از مهم‌ترین ویژگی‌های هایپر استخر است.کافیست تنوع کالا، برندها، اطلاعات و مشخصات محصولات و البته قیمت‌های درج شده در وبسایت هایپر استخر را با دیگر فروشگاه‌های آنلاین مقایسه کنید تا در تمامی این زمینه‌ها تفاوت‌ها را دریابید.

کارشناسان فروش هایپر استخر، با تجربه‌اندوزی چندین ساله در حوزه تجهیزات استخر، سونا و جکوزی و همچنین تأسیسات تهویه مطبوع و گرمایشی مربوط به حوزه SPA، ارائه دهنده راهکارهای نوینی هستند که در سالیان اخیر و با توجه به نوسانات قیمت ارز، از سوی هیچ فروشگاه اینترنتی فعال دیگری در این حوزه ارائه نشده و قادرند نیاز مشتری را در هر فصلی از سال و در هر وضعیت اقتصادی، برطرف نمایند.
اعتماد مشتریان، بزرگترین سرمایه هایپر استخر است و این مجموعه تمام امکانات و کوشش خود را برای پاسخگویی هرچه بهتر و کامل‌تر به این اعتماد، گسیل خواهد داشت.