هرآنچه باید در مورد برند آلیبرت (Allibert) بدانید!

در سال 1970 دو دوست صمیمی به نام‌های آلیبرت و سامر مدیریت کارخانه کفشی را در شهر ریخن هلند بر عهده گرفتند.
پس از چندی، این دو نفر به کاربرد انواع چسب صنعتی مورد استفاده در صنعت کفاشی، برای بوجود آوردن نوع جدیدی از کفپوش پی بردند و بعدتر، به تولید انواع سطوح ایزوله با کاربردهای رایج در مصارف خانگی و انواع صنایع، نظیر خودروسازی پرداختند.

گروه آلیبرت – سامر خیلی زود با همکاری شرکای جدید خود توانست مرزهای اروپا را فتح کرده و محصولات تولیدی خود را به کشورهای آسیایی و آمریکای شمالی صادر کند.
طراحی و تولید انواع وان جکوزی، اتاق سونا بخار، اتاق سونا خشک و وان و کابین دوش حمام، تنها بخشی از تولیدات این شرکت را تشکیل می‌دهد.

پمپ تصفیه آب استخر آلیبرت مدل STP250&STP200

ادغام آلیبرت با هولدینگ کِتِر (Keter)

هم اکنون شرکت Allibert Outdoor یکی از اعضای گروه بزرگ Keter است؛ هولدینگ بزرگی با داشتن 18 کارخانه بزرگ و دفاتر فروش و مراکز توزیع محصولات در 9 کشور اروپایی، که بالای 6 دهه در حال فعالیت می‌باشد.
در حال حاضر محصولات آلیبرت به بیش از 100 کشور دنیا به طور مستقیم عرضه می‌شوند و علاوه بر اتاق‌های سونا و تجهیزات جکوزی که شرح داده شد، این شرکت در طراحی و تولید انواع پمپ و فیلتر تصفیه، کلرزن خطی و بخارساز سونا بخار نیز فعالیت گسترده‌ای دارد.
آخرین حوزه فعالیت آلیبرت تا این لحظه، تولید انواع مبلمان، میز و صندلی مورد استفاده در فضای باز (Outdoor) است که با استقبال فوق‌العاده مشتریان مواجه شده است.
دفتر مرکزی این شرکت در ریخن هلند قرار دارد، ولی محصولات مختلف آن، علاوه بر هلند، در فرانسه، بریتانیا و آلمان نیز مونتاژ می‌شوند.