درباره برند آکوامارین (Aquamarine)؛ زیر مجموعه آذران صنعت امرتات

آذران صنعت امرتات هم یکی از آن شرکت‌هایی‌ست که با تکیه بر دانش و توانایی نیروی انسانی بومی، توانسته انواع محصولات در حوزه استخر و تأسیسات گرمایشی را طراحی و تولید کند.
این شرکت مالک و صاحب امتیاز برندهایی چون آکوامارین (Aquamarine)، امرالد (Emerald)، کالورپک (Calorpack)، کالور (Calor) و ترموباکس (Thermobox) است.
آکوامارین (Aquamarine) تولیدکننده انواع تجهیزات و لوازم استخر است. از کالاهای صنعتی مثل مبدل حرارتی پوسته و لوله گرفته تا تخت و دایو استخری، در لیست محصولات آکوامارین دیده می‌شود.
در ادامه به فهرست بلندبالای محصولات آکوامارین اشاره خواهیم کرد، اما قبل از آن بهتر است بیشتر در مورد آذران صنعت امرتات بدانیم!

آغاز فعالیت در آغاز دهه 90 شمسی!

شرکت آذران صنعت امرتات، در سال 1392 فعالیت خود را در تهران شروع کرد و خیلی زود توانست محصولاتی مانند دیگ‌های آبگرم فولادی را تولید و به بازار عرضه کند.
در ابتدا هدف مدیران این شرکت، رسیدن به کیفیت محصولات تولید شده در شرق آسیا بود؛ اما نیازهای بازار تأسیسات ایران با وجود همه برندها و تولیدکننده‌های داخلی و خارجی، روز به روز بیشتر می‌شد و این دقیقا همان مسأله‌ای بود که مدیران آذران صنعت امرتات را برآن داشت تا به تولید محصولات بیشتر بپردازند.
خیلی زود خط تولید انواع پکیج‌های گرمایشی چندمنظوره نیز در کارخانه امرتات راه‌اندازی شد؛ پکیج‌های گرمایشی قابل رقابت با نمونه‌های مشابه خارجی و حتی در مقایسه با خیلی از آنها، خیلی باکیفیت‌تر!

ورود به حوزه تأسیسات و تجهیزات استخر

در سال 1396، آذران صنعت امرتات پا به عرصه تولید تجهیزات استخری گذاشت؛ در این حوزه هم همانند حوزه گرمایشی، محصولات امرتات، با نام تجاری آکوامارین و امرالد (نشان تجاری پکیج‌های چندمنظوره که برخی مدل‌های آن هم برای مصارف خانگی و ساختمانی به کار می‌روند و هم برای گرمایش آب استخر و جکوزی)
توانایی رقابت از نظر کیفیت، با بهترین نمونه‌های خارجی را دارا بودند.
کیفیت برتر، دقت در طراحی و از همه مهم‌تر برآورده کردن نیازهای مشتریان داخلی و همگام بودن با کیفیت محصولات خارجی، از مهم‌ترین ویژگی‌های محصولات آکوامارین است.

تخت کنار استخری آکوامارین (Aquamarine)

تنوع محصولات آکوامارین

شرکت آکوامارین، تولیدکننده انواع تجهیزات گرمایشی استخر و دیگر اقلام استخری‌ست؛ از مهم‌ترین محصولات آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مبدل حرارتی استخر
  • کفشور استخر
  • دایو استخر
  • تخت کنار استخر
  • نردبان استخر
  • آبنمای استخر
  • استرینر استخر
  • تخت استخر
  • گریل استخر
  • اسکیمر استخر

همانطور که می‌بینید، آکوامارین صرفا تولیدکننده طیف خاصی از محصولات مورد استفاده در موتورخانه استخر یا صرفا فضا و پیرامون استخر نیست.
از مدبل حرارتی که وظیفه تأمین گرمایش آب استخر را بر عهده دارد تا تخت استخر که وسیله‌ای لوکس به حساب می‌آید و حتی اسکیمر و گریل استخر، در فهرست محصولات آکوامارین وجود دارند.

خرید محصولات آکوامارین از وبسایت هایپر استخر

شما مشتریان عزیز می‌توانید اطلاعات، مشخصات فنی و قیمت محصولات آکوامارین را در سایت هایپر استخر بررسی کنید و در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر، با مشاوران فروش مجموعه هایپر استخر، تماس حاصل کنید.

همه محصولات این سازنده

پکیج گرمایشی چگالشی استخر آکوامارین مدل DF2

قیمت اصلی 186,000,000تومان بود.قیمت فعلی 180,600,000تومان است.

پکیج گرمایشی چگالشی استخر آکوامارین مدل DF1

قیمت اصلی 115,600,000تومان بود.قیمت فعلی 112,350,000تومان است.

آبنمای استخر آکوامارین مدل پاریس

قیمت اصلی 50,000,000تومان بود.قیمت فعلی 48,500,000تومان است.