درباره برند آرمان؛ محصولات ایرانی با کیفیت فنلاندی!

بارها این نکته را ذکر کرده‌ایم که خاستگاه سونا خشک و کلیه لوازم جانبی آن کشور فنلاند است. امروزه هیترهای برقی و لوازم جانبی سونای خشک تولید فنلاند از محبوبیت جهان شمول برخوردارند و کمتر کسی است که گذرش به بورس تجهیزات سونا و اسپا نیفتاده باشد و حداقل نام چندین تولید کننده فنلاندی را نشنیده باشد.
با این حال استفاده و بهره بودن از تجهیزات سونای خشک و بخار فنلاندی، باعث شده تا در داخل کشور خودمان، شرکت‌هایی مبادرت به تولید انواع هیتر و بخارساز سوناهای خشک و بخار بورزند.

یکی از این شرکت‌ها، مجموعه آرمان است که توانسته تجربه حوزه اسکاندیناوی را با ذوق و سلیقه ایرانی تلفیق کند و به تولید انواع هیتر برقی سونا خشک و مولد تولید بخار اتاق سونا بپردازد.هیتر برقی سونا خشک آرمان

هیترهای برقی سونا خشک آرمان

شرکت آرمان چند سالی است که هیترهای باکیفیت برای تأمین گرمایش لازم در اتاق سونا خشک تولید می‌کند.
هیترهای تولیدی این شرکت، با برق سه‌فاز کار می‌کنند و در سه رنگ آبی، مشکی و تیتانیومی به بازار عرضه می‌شوند.
با توجه به ترکیب تولید و مونتاژ این محصولات در داخل کشور، هیترهای آرمان در مقایسه با نمونه‌های بین‌المللی از قیمت بسیار مناسب‌تری برخوردارند و از نظر کیفیت کارکرد نیز، با بهترین برندهای تولید کننده هیتر سونا خشک، قابل رقابت هستند.

بخارسازهای سونا بخار آرمان

بخار سازها یا مولدهای تولید بخار (و حتی ژنراتورهای بخار) آرمان نیز در هشت ظرفیت و همگی با قابلیت کارکرد با برق سه‌فاز به بازار عرضه شده‌اند.
این محصولات نیز همانند هیترهای سونا خشک آرمان، کیفیت بالایی دارند و در مقایسه با نمونه‌های خارجی، دارای قیمت مقرون به صرفه هستند.

همه محصولات این سازنده