معرفی شرکت آرمینکو (ARMINCO)؛ از تولید تا صادرات!

شرکت آرمینکو (ARMINCO) یکی از بزرگترین شرکت‌های فعال در زمینه طراحی، تولید و نصب تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی، سلف سرویس و سردخانه در ایران و خاورمیانه است.
از سال 1377 خورشیدی، تولید انواع فریزرهای آزمایشگاهی با دمای 50- و 80- درجه سانتیگراد نیز به مجموعه این شرکت اضافه شد.

از محصولات منحصر به فرد تولید شده در مجموعه آرمینکو، می‌توان به دستگاه‌های یخ‌ساز اشاره نمود؛ دستگاه‌هایی که قادرند یخ حبه‌ای، پولکی و پودری تولید کنند و هر سه مدل از این ماشین‌ها در سایت هایپر استخر موجود هستند.

دستگاه یخساز حبه‌ای آرمینکو

گستره محصولات آرمینکو تنها شامل تجهیزات برودتی نمی‌شود؛ این شرکت در طراحی و عرضه انواع فر (آون) که کاربرد فراوانی در انواع رستوران و هتل دارند، صاحب سبک و سلیقه است.
در کنار محصولات مورد استفاده در آشپرخانه‌های صنعتی، تولید انواع فریزر و محفظه‌های آزمایشگاهی نیز در دستور کار آرمینکو قرار دارد.
محصولات آرمینکو، با کیفیتی بالا تولید می‌شوند و وجود افراد خوش ذوق در بخش طراحی این شرکت، باعث شده تا تولیدات این شرکت به کشورهایی مثل امارات متحده عربی، قطر، بحرین، اردن، ترکمنستان، نیجریه و غیره صادر گردد.
محصولات شرکت آرمینکو در وزارت‌خانه‌ها، مراکز نظامی و تحقیقاتی، ادارات، کارخانجات، هتل‌ها، بیمارستان‌ها، دانشگاه‌ها، پروژه‌های بزرگ زیرساختی و ساختمانی و صنعت شیلات قابل استفاده است.

دستگاه یخ‌ساز آرمینکو (ARMINCO) در هایپر استخر

همانطور که گفته شد یکی از یونیک‌ترین محصولات آرمینکو، دستگاه یخ‌ساز این شرکت است؛ این دستگاه‌ها با قابلیت تولید یخ حبه‌ای، پودری و پولکی، برای استفاده در انواع رستوران، کافه و مجتمع‌های تریا و تفریح‌گاه‌ها مناسب است.
در فروشگاه اینترنتی هایپر استخر، دو تایپ از دستگاه‌های یخ‌ساز آرمینکو، با قابلیت تولید یخ حبه‌ای و یخ پودری، با ارائه اطلاعات و مشخصات فنی کامل، قرار داده شده است.