درباره برند برویل کینگ (Broil King)

شرکت برویل کینگ (Broil King) یک شرکت آمریکایی/ کانادایی است که در زمینه تولید انواع باربیکیو و ظروف سرو استیل فعالیت می‌کند.
عمده متریال محصولات این شرکت را استیل، آلومینیوم و رزین تشکیل می‌دهند که با مهندسی و کنترل دقیق و با رعایت استانداردهای روز جهان، به باربیکیوها و اجاق‌های با کیفیت برویل کینگ تبدیل می‌شوند.

محصولات باربیکیو برویل کینگ (Broil King)محصولات برویل کینگ (Broil King) در سه کارخانه تولید می‌شوند؛ هر سه کارخانه در آمریکای شمالی قرار دارند، به این دلیل که متخصصان و صاحبان این شرکت اعتقاد دارند متریال پرداخت شده محصولات باید در کوتاه‌ترین زمان ممکن و در همان جغرافیا، تبدیل به محصول شوند.
شاید به همین دلیل است که برویل کینگ تا کنون هیچ کارخانه یا واحد تولیدی در چین و دیگر کشورهای آسیایی راه‌اندازی نکرده است.به دلیل کار با مواد حساس، برویل کینگ حساسیت ویژه‌ای بر مساله ایمنی کارکنان خود دارد؛ این مورد دلیلی موجه برای ایمنی و کیفیت بالای محصولات این شرکت به حساب می‌آید.
ساخت محصولات در هر سه کارخانه صورت می‌پذیرد؛ مواردی مثل ساخت و پرداخت آلیاژ، رنگ آمیزی و مونتاژ در دل کارخانجات برویل کینگ انجام می‌شود.
با این حال تزریق رزین توسط شرکت کنیچر / واترلو انجام می‌شود و دو شرکت دیکسون (واقع شده در ایندیانا) و هانتینگتون (واقع شده در تنسی) قطعات دایکاست آلومینیومی باربیکیوهای برویل کینگ را تأمین می‌کنند.