درباره برند سیپو (CIPU)؛ فتح قلل موفقیت تنها در کمتر از 15 سال!

در نیمه دوم سال 2005 شرکت Splash با مسئولیت محدود و هدف تبدیل شدن به شرکتی مستقل و بین‌المللی آغاز به کار کرد.
لازم به ذکر است خاستگاه این شرکت، شهر نینگبو در استان هایشو واقع در کشور چین است ولی محصولات آن تحت لیسانس کشور اسپانیا به بازار عرضه می‌شوند.

این شرکت در ابتدا، مسئولیت بخشی از خط تولید کمپانی‌های بزرگ سازنده تجهیزات استخر و SPA را در آمریکای شمالی بر عهده داشت.
اما بزودی و هم‌گام با دیگر برندهای چینی، اسپلش هم توانست نبض بازار را – بسیار زودتر از آ«چه در ابتدا برآورد می‌شد – در اختیار بگیرد.

با شروع پروسه طراحی و تولید انواع تجهیزات استخری، نام تجاری سیپو (CIPU) به عنوان معرف محصولات این شرکت برگزیده شد.
امروزه سیپو (CIPU) تولیدکننده انواع فیلتر تصفیه استخر، پمپ تصفیه آب استخر، تجهیزات نظافت و ضدعفونی کننده آب استخر، تجهیزات گرمایش، اکسسوری و اتصالات استخر است.

آنچه سیپو (CIPU) را متمایز می‌سازد!

از سال 2012، حدود 6 درصد از درآمد خالص سیپو در اختیار بخش‌های تحقیق و توسعه، اتوماسیون تولید و تیم R&D این شرکت قرار داده شد.
در حال حاضر سیپو به عنوان یک هلدینگ بزرگ تولیدکننده لوازم و تجهیزات استخر، دارای 46 شرکت تابعه است و محصولات آن به 6 قاره دنیا صادر می‌شود.

طی کردن مسیر موفقیت در کمتر دو دهه توسط سیپو:

سیپو یکی از موفق‌ترین شرکت‌ها در زمینه اخذ مجوزها و استانداردهای لازم جهت طراحی و تولید اقلام استخری است.
اخذ سه گواهینامه ISO18000، ISO14000 و ISO9001 و همچنین مجوزهای ورود به بازارهای جهانی مانند GS، SAA، ETL، CCC و CE سیپو را بیش از هر شرکت چینی / بین‌المللی دیگری، در عرصه تجارت جهانی مطرح نموده است.