درباره برند CTX-Pro؛ ایده‌های به ظاهر ساده اما کاربردی!

در هیچ صنعتی و به طور کلی در حوزه تولید، محصول ارائه شده صرفا نباید از پیچیدگی‌های زیاد برخوردار باشد! گاهی یک ایده ساده قادر است دست به انقلابی بزرگ بزند؛ این همان اتفاقی است که برای تنها محصول شرکت CTX-Pro افتاد!
شرکت CTX-Pro یک مجموعه دانش بنیان در کشور اسپانیا است که سال‌ها در زمینه مواد و محصولات شیمیایی آب تحقیق می‌کند و ماحصل این مطالعات، ارائه محصولی است که به تنهایی جور تمامی اقلام فیلد ضدعفونی و گندزدایی آب استخر را می‌کشد.

محصولات ctx proژل شفاف کننده آب استخر CTX39 محصولی فوق‌العاده کاربردی است که تنها با قرار گرفتن در اسکیمر استخر، آب استخر را عاری از هرگونه آلودگی می‌کند.
آنچه باعث محبوبیت این محصول شده، تنها تأثیر فوق‌العاده آن بر آب استخر نیست، بلکه دوام عملکرد این محصول است که باعث شده صاحبان استخر، برای استفاده از آن بیش از پیش علاقه نشان دهند.
تأثیر استفاده از این ژل، به مدت دو هفته باقی خواهد ماند و با توجه به قیمت مقرون به صرفه این محصول، برای صاحبان استخر صرفه اقتصادی بیشتری نسبت به استفاده از انواع محلول‌های شیمیایی آب خواهد داشت.
شما عزیزان می‌توانید این ژل جادویی را با بهترین قیمت و در تعداد بالا، از فروشگاه اینترنتی هایپر استخر خریداری کند و آب استخر خود را به مدت دو هفته از وجود هرگونه آلاینده که خواص شیمیایی آن را تغییر می‌دهد، بیمه کنید!

همه محصولات این سازنده

ژل شفاف کننده آب استخر CTX39

قیمت اصلی 780,000تومان بود.قیمت فعلی 600,000تومان است.