درباره برند امرالد؛ جواهر سبزفام صنعت گرمایش!

برند امرالد یکی از زیرمجموعه‌های شرکت آذران صنعت امرتات است؛ همانند دیگر نشان‌های تجاری که در سایه آذران صنعت امرتات تولید و روانه بازار می‌شوند، محصولات امرالد نیز در نهایت دقت و مهندسی طراحی و ساخته شده‌اند.

امرالد در لغت به معنی سنگ قیمتی سبزرنگی است که به لحاظ بافت تفاوت‌های اساسی با زمرد دارد؛ خط مشی صنعتگران شرمت امرتات نیز در تولید محصولات امرالد دقیقا چنین بوده است:

تولید محصولاتی با کیفیت و یک سر و گردن بالاتر از بقیه رقبا! بیراه نیست اگر بگوییم که وجود رگه سبزرنگ در طراحی پکیج‌های چندمنظوره امرالد، گواه همین مسأله است.در وبسایت هایپر استخر، پکیج‌های گرمایشی امرالد، با بهترین قیمت و تخفیف و با اطلاعات کامل درج شده‌اند.

پکیج گرمایشی چند منظوره امرالد

در یک نگاه کلی می‌توان پکیج‌های گرمایشی امرالد را به صورت زیر دسته بندی کرد:

  • پکیج‌های گرمایشی تک منظوره که تنها برای تأمین گرمایش لازم آب استخرها به کار می‌رود. این محصولات با عنوان سری PN نیز شناخته می‌شوند.
  • پکیج‌های گرمایشی سه منظوره که به سری PJR معروف هستند و برای تأمین گرمایش آب استخر، آب جکوزی و گرم کردن رادیاتورها به کار می‌روند.
  • پکیج‌های گرمایشی سه منظوره که به سری P معروف هستند و برای تأمین گرمایش آب استخر، آبگرم مصرفی و گرم کردن رادیاتورها به کار می‌روند.
  • عضو دیگر خانواده پکیج‌های گرمایشی سه منظوره امرالد را سری J تشکیل می‌دهد که جهت ایجاد گرمایش لازم آب جکوزی، تأمین آبگرم مصرفی و گرم کردن رادیاتورها استفاده می‌شود.
  • پکیج‌های گرمایشی چهار منظوره امرالد یا همان سری PJ برای تأمین گرمایش لازم برای آب استخرها، آب جکوزی‌ها، تأمین آبگرم مصرفی و گرمای لازم برای رادیاتورهای سالن‌ استخر به کار می‌روند.

همه محصولات این سازنده