برند فریال (Feryal)؛ تولید کننده تجهیزات پیشرفته آبدرمانی و هوشمند سازی استخر

امروزه همزمان با گسترش صنعت تاسیسات استخر و اسپا در دنیا و ایجاد تنوع بسیار در محصولات این حوزه، شرکت‌های مختلفی در ایران با هدف ارائه محصولات منحصر به فرد و رقابتی تاسیس شده اند.
شرکت مهندسی آتیه پرداز یکی از شرکت‌های موفق و با انگیزه است که در سال 1388 با محوریت ابزار دقیق و اتوماسیون صنعتی فعالیت خود را آغاز کرد. این شرکت توانست در زمان اندک با طراحی محصولات متنوع با بالاترین سطح خلاقیت و کیفیت، به یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه طراحی و تولید تجهیزات جانبی مرتبط با اسپا بدل شود.

کنترلر هوشمند استخر فریال (Feryal)
این شرکت در ابتدای راه با بهره‌گیری از توان نیروهای جوان و با تجربه، قدم در راه طراحی و هوشمندسازی خطوط تولید در صنایع مختلف از جمله نفت و گاز، فولاد و صنایع ماشین سازی نهاد.
شرکت مهندسی آتیه پرداز در سال 1391 با تلاش و همت مدیران ارشد مجموعه،  مبنای فعالیت‌های خود را بر پایه تولید محصولات با فناوری بالا قرار داد و توانست محصولات متنوعی را در زمینه فعالیت‌های خود طراحی و به بازار عرضه کند.در نهایت تیم آتیه پرداز توانست در سال 1394با توجه به علاقه‌مندی مجموعه به حوزه تجهیزات ورزشی و پزشکی، اولین تردمیل آبی را در خاورمیانه با بهره‌گیری از فناوری‌های روز طراحی و در اختیار بازار قرار دهد. تولید تردمیل آبی به نقطه عطفی برای آغاز فعالیت‌های حرفه‌ای این مجموعه در زمینه تاسیسات استخر و اسپا بدل شد.
امروزه این شرکت توانسته است با راه اندازی دپارتمان تحقیق و توسعه، دپارتمان تولید، دپارتمان بازاریابی و فروش و دپارتمان خدمات پس از فروش به عنوان یک مجموعه حرفه‌ای با قابلیت‌های بسیار، محصولات متنوعی تحت برند Feryal طراحی و در اختیار بازار قرار دهد.

تولیدات شرکت مهندسی آتیه پرداز تحت برند فریال (Feryal)

از جمله محصولات فریال می‌توان سیستم‌های هوشمند سازی استخر و اسپا، تجهیزات ورزشی استخر از جمله انواع تردمیل آبی و تجهیزات سالن ماساژ و لاغری شامل سیستم ماساژ ریلکسی با آب و تخت ماساژ با شن داغ را برشمرد.
در حال حاضر در سایت هایپر استخر، سه مدل کنترلر هوشمند استخر و اسپا فریال کلاس B ،A و C  ارائه می‌شود و شما عزیزان می‌توانید اطلاعات کامل این محصولات را در این صفحه مطالعه و پس از بررسی، اقدام به خرید نمایید.
همچنین برای علاقه‌مندان به آبدرمانی و تجهیزات ورزشی استخر، این شرکت سه مدل تردمیل آبی و دو نوع تخت ماساژ با طراحی منحصر به فرد ارائه می‌دهد.