درباره برند گرینکو (Greenco)؛ بزرگترین تولیدکننده بلوئر ساید چنل در چین و آسیا!

شرکت گرینکو (Greenco) در سال 2001 و در شهر ژیجیانگ چین تأسیس شد و کمتر از یک دهه به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان پمپ‌های کمپرسور هوا، پمپ‌های خلأ و انواع تجهیزات انتقال سیالات (عمدتا هوا) تبدیل شد.
در حال حاضر، گرینکو در زمینه کاری خود، معتبرترین شرکت در چین و آسیا و یکی از بزرگترین کمپانی‌های سازنده تجهیزات پمپاژ هوا در جهان به شمار می‌رود.

حجم تولید و صادرات گرینکو در سایه راهنمایی‌های تیم تحقیق و توسعه!

محصولات گرینکو در سه کارخانه و با مجموع مساحت 108000 متر مربع و به کمک ماشین آلات پیشرفته و تکنولوژی‌های روز جهان تولید و به بازارهای جهانی عرضه می‌شوند.
کارخانه گرینکو (GREENCO)بیش از 300 خط تولید، 10 ابر دستگاه ریخته‌گری، 80 ابر دستگاه CNC، بیش از 70 تیم تست کیفی محصولات و وجود ابزار و تجهیزات اندازه‌گیری با دقت بالا، باعث شده محصولات گرینکو علاوه پاسخگویی به تمام نیازهای موجود در صنایع مختلف، با کیفیت بالایی نیز به دنیا ارائه شود.
اخذ گواهینامه‌های معتبری چون ROHS ،CCC ،TUV ،CE و UL باعث شده مشتریان سختگیر اروپایی و آمریکایی، شیفته کیفیت این محصولات شوند و بعد از فتح دو قاره مذکور، اکثر کشورهای دنیا مبادرت به وارد کردن محصولات این شرکت کنند.

محصولات گرینکو در سایت هایپر استخر

در سایت هایپر استخر، انواع بلوئرهای ساید چنل هایپر استخر، در مدل‌های تکفاز تک پروانه، سه فاز تک پروانه و سه فاز دو پروانه، با بهترین قیمت و گارانتی معتبر موجود است.

جهت بررسی مشخصات فنی و آگاهی از قیمت این محصولات و دیگر بلوئرها به صفحه بلوئر جکوزی مراجعه کرده و در صورت نیاز به مشاوره تخصصی، با تیم فروش هایپر استخر تماس حاصل کنید.

همه محصولات این سازنده