همه چیز درباره برند هارویا؛ پیشرو در تکنولوژی گرمایش سونا

شرکت فنلاندی هارویا یکی از بهترین و خوشنام ترین شرکت‌های تولید کننده انواع هیتر برقی، بخارساز یا مولد تولید بخار و لوازم جانبی اتاق سونا است.
این شرکت در سال 1950 میلادی توسط تاپانی هارویا با تولید اولین هیتر چوب سوز تأسیس شد و تنها پس از یک دهه، هارویا به بزرگترین تولید کننده هیترهای هیزمی تبدیل شد.

زادگاه برند هارویا شهر ژیواسکایلای فنلاند بود ولی در ابتدای دهه هفتاد میلادی، کارخانه و دفتر مرکزی این شرکت به شهر مورام انتقال پیدا کرد.
در سال 1977 ریستو هارویا ریاست شرکت را از پدر خود (تاپانی هارویا) تحویل گرفت و فرایند جهانی شدن این برند در همین برهه آغاز شد.
آغاز دهه هشتاد میلادی برای هارویا با انقلاب بزرگی در تولید همراه بود، به طوری که نخستین هیترهای برقی سونای خشک توسط این شرکت راهی بازار و با استقبال گسترده خریداران همراه شد.
محصولات هارویا (HARVIA)در حال حاضر هارویا در کنار برندهای دیگری مثل هِلو، از بزرگترین تولید کنندگان اقلام مورد استفاده در سونای خشک و بخار است و محصولات این شرکت در سراسر جهان به فروش می‌رسد.

محصولات هارویا در هایپر استخر

در سایت هایپر استخر، انواع مدل‌های هیترهای برقی سونا خشک هارویا، با ظرفیت‌های مختلف، برای اتاق‌های سونای خشک با حجم متفاوت و قابلیت کارکرد با برق سه‌فاز و تک‌فاز ارائه شده‌اند.
از مهم‌ترین مدل‌های هیتر برقی سونای خشک هارویا، می‌توان به Globe، Club، Vega، Top Class، Moderna، Senator و Glow اشاره نمود.
هریک از محصولات هارویا را با بهترین قیمت، تخفیف مناسب، گارانتی معتبر و شرایط ارسال فوری، از هایپر استخر بخواهید.