درباره برند هایوارد (Hayward)؛ غول صنعت تجهیزات استخر!

شرکت آمریکایی هایوارد (Hayward) فراتر از یک تولیدکننده تجهیزات و تأسیسات استخری است! این نکته را می‌توان در تمرکز این شرکت در تولید محصولات متنوع مطابق با فنآوری روز دنیا و البته ارائه راه‌حل‌های گوناگون جهت حفظ محیط زیست و کاهش هزینه‌های مصرف انرژی متوجه شد!

تأسیس هایوارد به بیش از هشت دهه پیش برمی‌گردد؛ بعد از یک گذار هشتاد ساله، اکنون این شرکت خوشنام می‌تواند ادعا کند که راهکارهایش جهت فیلتراسیون، نظافت، ضدعفونی کردن و تأمین گرمای لازم آب استخر، الگویی برای دیگر سازندگان تجهیزات استخر است.

هایوارد ادعا می‌کند تجهیزات و لوازم تولیدی خود را طبق آخرین استانداردها و تکنولوژی‌ها روانه بازار کرده و مصرف‌کننده تنها باید آنها را روشن و خاموش کند!شرکت هایوارد (HAYWARD)

این ادعا کاذب نیست چرا که اکثر افرادی که محصولات هایوارد را خریداری کرده‌اند، بر صحت عملکرد، دوام و عدم نیاز به تعمیر و نگهداری این محصولات تأکید کرده‌اند و بر مصرف بهینه انرژی این محصولات صحه گذاشته‌اند.

محصولات شرکت هایوارد در دو بخش مسکونی و تجاری استفاده می‌شوند و این مسأله به دلیل حجم و تنوع تولیدات این شرکت است.

محصولات هایوارد در هایپر استخر

وبسایت مرجع و تخصصی هایپر استخر ارائه کننده محصولات هایوارد با بهترین قیمت و اعمال بالاترین تخفیف‌ها در بین همه فروشگاه‌های اینترنتی تأسیسات و تجهیزات استخری است.

این محصولات شامل انواع فیلتر شنی، فیلتر دیاتومه و فیلتر کارتریجی، پمپ تصفیه استخر، گرمکن آب استخر، جاروی اتوماتیک استخری، چراغ استخر و جکوزی، شیر چندراهه فیلتر شنی، سیلیس کریستالی، خاک دیاتومه، کلرزن خطی و نمکی، اسکیمر، گریل و انواع کفشور استخر می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر ببا بخش مشاوره و فروش فروشگاه اینترنتی هایپر استخر تماس بگیرید.

همه محصولات این سازنده

هیت پمپ آب استخر هایوارد مدل SHE 1901

291,950,000تومان

گرمکن گازی آب استخر هایوارد مدل H250

246,650,000تومان

گرمکن گازی آب استخر هایوارد مدل H150

204,700,000تومان

فیلتر دیاتومه هایوارد مدل DE4820

82,888,000تومان