درباره برند هایپرپول؛ بازگشت به بازار ایران بعد از وقفه‌ای چندساله!

شرکت هایپرپول (Hyper Pool) قدمت شرکت‌های معتبر دیگر در زمینه تولید تجهیزات استخر، سونا و جکوزی را ندارد و از آغاز فعالیت آن کمی بیش از سه دهه می‌گذرد.
اما در همین زمان اندک توانسته حجم و کیفیت تولیدات خود را به رقمی برساند که پاسخگوی نیازهای مشتریان در 6 قاره جهان باشد!

این شرکت که به همراه چندین شرکت دیگر، چندسالی است تحت پوشش هولدینگ Hyper Pool Group فعالیت می‌کند، یکی از برترین تولیدکنندگان انواع پمپ و فیلتر تصفیه استخر و جکوزی، محصولات مربوط به نظافت و نگهداری استخر، گرمکن آب استخر و انواع کلرزن خطی و نمکی، تجهیزات روشنایی استخر و انواع لوازم جانبی استخر، به شمار می‌رود.

پمپ تصفیه استخر هایپرپول سری Gidrox-SP-06

حضور دوباره هایپرپول در بازار ایران؛

چند سالی می‌شد که جای محصولات هایپرپول در بازار تجهیزات و تأسیسات استخر و SPA ایران خالی بود؛ به تازگی دوباره شاهد حضور این برند خوشنام و موفق در کشورمان هستیم، همچنان با ارائه محصولات باکیفیت و البته قیمت مقرون به صرفه تر در مقایسه با برندهای معتبر دیگر!
این همان خط مشی هایپرپول است که در طی سی و اندی سال، هنوز تغییر نکرده است؛ محصولاتی که در هولیدنگ بزرگ HPG، در کشور چین و طبق آخرین استانداردهای روز دنیا تولید می‌شوند.

شما عزیزان می‌توانید محصولات متنوع هایپرپول را با رقابتی ترین قیمت و البته با معتبرترین گارانتی، از وبسایت هایپر استخر خریداری نمایید.

همه محصولات این سازنده