آنچه باید درباره برند IML بدانید!

شرکت آ‌ی‌ام‌ال (IML) یکی از قطب‌های صنعت تجهیزات استخر، سونا و جکوز‌ی‌ در جهان است و طیف گسترده محصولات آن همواره مورد تأیید فعالان بازار تجهیزات SPA و ساخت استخر است.
IML از پیشروترین شرکت‌های کشور اسپانیاست و دفتر مرکزی آن در شهر ژیرونا (Girona که بدلیل واقع شدن در ایالت کاتالان باید ژیرونا تلفظ شود) قرار دارد؛ این شرکت با داشتن بیش از 6 دهه تجربه در زمینه طراحی، تولید و صادرات انواع تجهیزات استخر و SPA از قبیل انواع لوازم فیلتراسیون آب استخر نظیر پمپ استخری و فیلتر شنی استخر و همچنین قطعاتی چون نردبان و انواع کفشور، IML را به یکی از بهترین و خوشنام‌ترین تولیدکنندگان این محصولات در جهان تبدیل نموده است.

محصولات

آنچه IML را از دیگر تولیدکنندگان تجهیزات استخر متمایز می‎‌سازد؛

یکی از نقاط قوت IML در طول بیش از 60 سال فعالیت خود، کنترل کیفی کم‌نظیر این شرکت است؛ تک‌تک محصولات تولید شده در کاخانه IML از بالاترین درجه کیفی تولید برخوردارند.
IML همواره تلاش کرده تا در زمینه بهبود تولیدات خود با مشتریان در سراسر جهان تعامل سازنده داشته باشد؛ این تعامل باعث شده تا حتی غیرمنطقی‌ترین خواسته‌ها و نیازهای مصرف‌کنندگان محصولات این شرکت نیز مورد بررسی قرار گیرد!
البته باید به این نکته نیز اشاره کرد که دو دپارتمان طراحی و تأسیسات IML نیز در کارخانه مرکزی واقع شده و از این حیث، سرعت R&D و تولید افزایش پیدا می‌کند.
تجربه 6 دهه‌ای آی‌ام‌ال و سازگاری با نیازهای مشتریان در سراسر دنیا، طراحی و ساخت محصولات بهینه برای استفاده در شرایط آب و هوایی گوناگون و تأمین طیف وسیعی از قطعات یدکی، باعث شده تا محصولات این شرکت اسپانیایی به بیش از 50 کشور دنیا، بدون واسطه صادر شود.

محصولات IML در سایت هایپر استخر

وبسایت تخصصی هایپر استخر افتخار دارد، بسیاری از محصولات کاربردی IML را با قیمت رقابتی، گارنتی و خدمات پس از فروش معتبر و تحویل فوری در اختیار مشتریان خود قرار داده است.
انواع پمپ تصفیه آب استخر، فیلتر شنی استخر، اسکیمر، کلرزن خطی، نردبان و نازل و کنترل کننده سطح آب استخر، تنها بخشی از محصولات IML هستند که با اطلاعات کامل و قیمت مناسب در وبسایت هایپر استخر، درج شده‌اند.