درباره برند مستردرای (MasterDry)

در سال‌های اخیر پای نشان‌های تجاری گوناگون و متفاوتی به بازار تأسیسات و تجهیزات استخر و SPA ایران باز شده که یکی از آنها برند مستردرای (MasterDry) است.
مستردرای به اندازه برندهایی چون ایمکس، هایوارد و هایپرپول شناخته شده نیست و حجم تولیدات شرکت‌های مذکور را ندارد؛ با این حال سعی کرده در ساخت محصولات محدود خود، بالاترین دقت و تمرکز را لحاظ کند.

رطوبت گیر مستردرای (MasterDry)

رطوبت گیرهای مستردرای؛

شناخته شده ترین محصول این شرکت، رطوبت گیر استخر است که با با بکارگیری جدیدترین و بروزترین فنآوری‌های دنیا و البته استفاده از بهترین قطعات جهت ساخت محصولی بادوام و کارآ، سریعا به یکی از محبوب‌ترین رطوبت گیرهای بازار SPA ایران تبدیل شده است.
محصولات مستردرای در کشور استرالیا طراحی و در کشور چین تولید می‌شوند و رطوبت گیر ساخته شده توسط این شرکت به طور عمده در زمره محصولات صنعتی قرار می‌گیرد.

رطوبت گیر مستردرای در دو مدل و ظرفیت و با بهترین قیمت ممکن در وبسایت هایپر استخر قرار گرفته است؛ این رطوبت گیرها به طور عمده برای جذب رطوبت فضاهایی با مساحت 100 تا 130 متر مربع مناسب هستند.

شما مشتریان عزیز می‌توانید محصولات مستردرای را با بهترین قیمت، گارانتی معتبر و ارسال فوری، از وبسایت هایپر استخر خریداری کنید و از تجربه خرید خود از تخصصی ترین وبسایت فروش و مشاوره تجهیزات استخر و SPA در ایران بهره‌مند شوید.

همه محصولات این سازنده

رطوبت گیر استخر مستردرای (MasterDry) مدل MD70

64,300,000تومان