درباره برند نوزبارت (Nozbart)

شرکت ترکیه‌ای نوزبارت تحت مالکیت هلدینگ Tum Plastic ترکیه، یکی از تولید کنندگان خوشنام تجهیزات استخری در خاورمیانه به شمار می‌آید.
این شرکت در طراحی و تولید انواع پمپ استخری، فیلتر شنی، کلرزن خطی، تجهیزات لوله کشی و اتصالات استخر مثل نازل، درپوش، خورشیدی، شیر توپی و شیر پروانه‌ای و دستگاه UV به عنوان شرکتی پیشرو شناخته می‌شود.

محصولات نوزبارت (NOZBART)ترکیه دارای منابع آبی فراوان است و از این حیث در زمره کشورهای ثروتمند به حساب می‌آید. اهمیت به مسأله آب و آگاهی از وجود و مدیریت آب در منطقه خشک خاورمیانه باعث شده تا تجهیزات استخری نوزبارت با رعایت اصول مهندسی و حفظ منابع آبی و البته صرفه جویی در مصرف انرژی‌ تولید شود.
ایران و ترکیه از معدود کشورهای خاورمیانه هستند که از دیرباز به تولید صنایع برودتی و حرارتی پرداخته‌اند و مابقی کشورهای منطقه عمدتا وارد کننده بوده و هستند.
اما تفاوت اساسی محصولات ترکیه‌ای با کالاهای ایرانی در اسن نکته است که این کشور پل پیوند آسیا و اروپا است و همین مسأله باعث شده تا زمینه طراحی، بسته بندی و البته استانداردهای تولید، همواره پیشگام باشد.
محصولات نوزبارت نیز از کیفیت بالا در طراحی و تولید برخوردارند و می‌توان روی دوام و کارآیی آنها برای مدت زمان طولانی حساب کرد.