درباره برند ترکیه‌ای پیمتاش (Pimtas)

شرکت پیمتاش در گرماگرم دوران جهش اقتصادی ترکیه تحت هدایت حکومتی سکولار و تکنوکرات، در سال 1977 تأسیس شد.
سرمایه ابتدایی پیمتاش، اندک بود و کل آن از بخش خصوصی نوپای ترکیه به دست آمد. در حال حاضر پیمتاش، از 7 کارخانه تولیدی بزرگ، 8 زیربرند فعال و بیش از 500 کارمند در بخش‌های متنوعی مثل تحقیق و توسعه، کنترل کیفی، خط تولید، فروش و بازرگانی و البته خدمات پس از فروش بهره می‌برد.

شرکت پیمتاش (PIMTAŞ)

در طول بیش از 4 دهه فعالیت پیمتاش، مدیران این شرکت هیچ گاه هدفی ثابت و نهایی برای خود ترسیم نکرده‌اند! بلکه اهداف آنها در مقاطع مختلف و در راستای بهبود زندگی شهری، توسعه برنامه‌های زیست محیطی و صرفه‌جویی در هزینه‌های تأمین انرژی، همواره متغیر بوده‌اند.

محصولات پیمتاش در بیش از 110 کشور دنیا به فروش می‌رسد و در داخل خاک ترکیه رکورد بیش از 98 درصد رضایت‌مندی توسط مشتریان را ثبت کرده‌اند.

تنوع محصولات پیمتاش (Pimtas)

پیمتاش شرکتی پیشرو در تولید لوله و اتصالات UPVC است. محصولاتی که از جنس UPVC هستند دارای دوام، کارآیی و طول عمر بسیار زیاد هستند و از همه مهم‌تر لوله‌کشی ساختمان، موتورخانه و شبکه‌های انتقال سیالات را برای مدت زمان طولانی بیمه می‌کنند.
انواع لوله، زانویی با زوایای 90 و 45 درجه، شیر توپی، اتصالات سه راهه و چهار راهه، بوشن و … با انواع اتصال چسبی، رزوه‌ای و فلنچی، در لیست محصولات پیمتاش قرار دارند.

همه محصولات این سازنده