درباره برند پیسیمار (Piscimar)!

شرکت پیسیمار (Piscimar) یکی از قوی‌ترین تولیدکننده‌های انواع مواد نگهداری آب استخر نظیر محلول و پودر شیمیایی برای ضدعفونی و گندزدایی کردن آب استخر و جکوزی، در کشور اسپانیا است.
طیف وسیع محصولات پیسیمار باعث شده تا این محلول‌ها و پودرها، پاسخگوی تمامی مشکلات به وجود آمده برای آب استخرها باشند. مشکلاتی که هریک از آنها قادر است کیفیت آب استخر را کاهش داده و سلامت شناگران و استفاده کنندگان از استخرها را با مخاطرات جدی روبرو کند.

محصولات پیسیمار (piscimar)

پیسیمار برای هر مشکلی راه‌حلی دارد!

آب استخر پر از خزه و جلبک شده، به رنگ سبز در آمده، PH آب از محدوده استخر خارج شده و آب اسیدی‌تر یا قلیایی‌تر شده، حباب و کف سطح آب استخر خیلی زیاد شده، حشرات آبزی دارای کُلونی‌های متعدد شده‌اند و باعث اذیت شدن شناگران شده‌اند و ده‌ها مشکل دیگر، تنها با انتخاب محلول یا پودر مناسب مشکل، برای همیشه حل خواهد شد!

در واقع پیسیمار مشکلاتی را پیش‌بینی کرده که حتی به مخیّله صاحبان استخر نیز خطور نکرده‌اند!

رعایت ترتیب و توالی استفاده از محصولات پیسیمار

گاهی پیش می‌آید آب استخر از یک مشکل یا معضل در حال آسیب دیدن است؛ اما بعضا آب استخر از بیش از یک مشکل رنج می‌برد.

مثلا آب استخر در عین حال که بسیار اسیدی شده به رنگ سبز درآمده و بوی بد هم به خود گرفته است. برای حل چنین مشکلاتی باید ترتیب و توالی اضافه کردن محلول‌ها و پودرهای پیسیمار را رعایت کنید.

برای این منظور هم می‌توانید پست مربوط به ترتیب و توالی افزودن مواد شیمیایی را در اینستاگرام هایپر استخر مشاهده کنید و یا با بخش مشاوره و فروش وبسایت هایپر استخر تماس بگیرید.

همه محصولات این سازنده

محلول ضد جلبک Algibon پیسیمار مدل PM-614

1,060,000تومان2,990,000تومان