درباره برند اس آر اسمیت (S-R-Smith)

شرکت آمریکایی اس آر اسمیت (S-R-Smith) در سال 1932 با هدف تولید و صادر کردن انواع دایو و سرسره و ایجاد نشاط در استخر تأسیس شد.
در ابتدا حجم فعالیت‌های این شرکت حتی پاسخگوی فرهنگ مصرف گرایانه آمریکایی‌ها نبود؛ با این حال تنها پس از گذشت یک دهه اس آر اسمیت توانست به یکی از بزرگ‌ترین و معتبرترین تولیدکنندگان انواع دایو، سکوی پرش و سرسره در آمریکای شمالی تبدیل شود.

اس آر اسمیت در ادامه با گسترش تیم تحقیق و توسعه خود توانست در طراحی و تولید انواع چراغ روکار و توکار استخری، انواع تخت کنار استخر و انواع میز پذیرایی محوطه استخر، عملا فضای استخر را از مکانی صرفا ورزشی خارج و تبدیل به مکانی تفریحی – ورزشی کند.
سرسره استخر SR.Smith مدل Rogue Grandدر دنیا شرکت‌های تولیدکننده اکسسوری استخر بسیارند ولی اس آر اسمیت همواره تلاش کرده تا از بهترین متریال ممکن و طراحی و ارگونومی مناسب در روند تولید محصولات خود استفاده کند.
به عنوان مثال می‌توان نردبان‌ها و پله‌های این شرکت را در زمره بهترین نردبان‌ها و پله‌های استخری در دنیا به شمار آورد.

در وبسایت هایپر استخر، انواع دایو و سرسره اس آر اسمیت با بهترین قیمت و اعمال بالاترین تخفیف ممکن ارائه شده است و شما عزیزان می‌توانید قبل و بعد از ثبت سفارش این محصولات، از کارشناسان و مشاوران فروش وبسایت مشاوره بگیرید.