همه چیز در مورد شرکت زرین آب

زرین آب شرکتی ایرانی با قابلیت‌های بین‌المللی است؛ این شرکت در زمینه طراحی، تولید، فروش و صادرات انواع اتاق سونای خشک، سونای بخار، کابین دوش، وان جکوزی، وان حمام و زیردوشی، بیش از سه دهه تجربه دارد و از برترین تولیدکنندگان حوزه استخر و SPA در ایران است.
زرین آب فعالیت خود را از سال 1372 تحت لیسانس شرکت آلیبرت فرانسه که اولین تولیدکننده ورق‌های ترکیبی اکریلیک و ABS در جهان است آغاز نمود.
این مواد استحکام اتاق‌های سونا و وان‌های جکوزی و حمام را افزایش می‌دهد و در حال حاضر باکیفیت ترینِ این مواد توسط شرکت اتریشی Senoplast تولید می‌شود که زرین آب از مشتریان آن است.

کابین سونا بخار و جکوزی خانگی زرین آب (Zarrinab)
یکی از مواردی که به برگ برنده زرین آب تبدیل شده، تنوع وسیع محصولات است. انواع اتاق سونا خشک و بخار و وان جکوزی و حمام در تیپ‌های مختلف و با امکانات مختلف تولید می‌شوند.
می‌توان این طور نتیجه گرفت که محصولات زرین آب، هر نوع سلیقه‌ای را راضی نگاه می‌دارد، چرا که تیم طراحی این شرکت، نهایت ذوق خود را در طراحی و ساخت محصولاتی با ظاهر متفاوت و شیک به خرج می‌دهند.

محصولات زرین آب در هایپر استخر

محصولات شرکت زیرن آب، از استانداردهای ISO9001،ISO10001 و CE برخوردارند و همچنین دارای علامت استاندارد ملی ایران می‌باشند.
انواع اتاق سونای بخار و خشک، کابین دوش، زیر دوشی و وان جکوزی و حمام زرین آب، در سایت هایپر استخر، با قیمت مناسب، شرایط تحویل فوق‌‌العاده و گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر، جهت بررسی و مقایسه، درج شده‌اند.

شما عزیزان می‌توانید بعد از بررسی و مطالعه هریک از این محصولات، مدل مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید.